Земляні роботи,Земляні роботи (ручні, екскаватором, бульдозером) прайс-лист, вартість, розцінки, ціни, ціна.

земляні роботи вручну, земляні роботи розцінки, ручні земляні роботи, земляні роботи ціна, земляні роботи прайс, вартість земляних робіт,Земляні роботи надаємо Вам наш список послуг по земляних роботах: земляні роботи спец-технікою, земляні роботи вручну: копка басейнів, копка траншей, котлованів, ям, каналізації, каналів. З усіх питань телефонуйте тел. (096) 99-18-144 ; (095) 44-31-138 ;
Земляные работы вручную цена,цены указанные здесь.
Дозволи на розкопки та вишукувальних робіт в Грецію

Α. Інструкція по застосуванню для вирішення
Земляні роботи та обстеження комітет в даний час запрошувати додатків для двох synergasia дозволів для 2014 року. Додатки повинні надавати Комітету інформацію, зазначену нижче (розділ С).

Пропозиції по 2014 року повинно бути отримано в електронному вигляді по Головою Комітету розкопки і обстеження не пізніше 15 листопада 2012. Пропозиції будуть розглянуті на засіданні комітету в перший тиждень січня 2013 року, а підсумки конкурсу оголошені не пізніше кінця лютого. (Зауважимо, що в разі успішного застосування до ASCSA, Міністерство культури і туризму Греції необхідно представити резюме для всіх не-студент персоналу, що працює на активну проектів на місцях.)

Будь ласка, перешліть пропозиції Голови розкопки і обстеження комітету Bonna Wescoat
Β. Придбання нерухомості для земляних робіт
Придбання землі для земляних робіт може бути дуже трудомістким і дорогим процесом, і це процес, який повинен початися до розкопок дозвіл було запитано.

Після обговорення з і затвердження місцевих Ephoreia для проекту, і до подачі заяви про дозвіл розкопок, директор (и) повинні з'ясувати правові розташування і стан власності на земельну ділянку, на якій пропоновані розкопок відбудеться.

Розпорядження майном, на якому пропонується, щоб викопати є важливим питанням, і той, який повинен бути визначений до подачі заяви на отримання дозволу від ASCSA. Якщо земля перебуває у приватній власності, необхідно, щоб почати процес виявлення власників та ділянки перед застосуванням так, щоб цей процес не затримується пропонованої роботи, якщо дозвіл має бути наданий.

Право власності на землю можна часто визначається проведенні опитувань місцевих жителів та / або перевірки земельного кадастру, розташованих в кожному демо, де можна отримати роздруківку з номером партії, пов'язаний з оголошенням власності. Деякі властивості не можуть бути оголошені на момент запиту, але мають бути оголошені для покупки.

Якщо земля перебуває у приватній власності, директору слід вказати, що план придбання землі і перенесення на грецький уряд купівлі або експропріації або і була погоджена з місцевими Ephoreia і що прогрес був досягнутий в контакт землевласників.

Придбання землі може зайняти роки, щоб закінчити і включає в себе кілька етапів: визначення власників і забезпечення їх угоду про продаж майна; зйомки майна та розміщення ділянок (для яких директор повинен платити), переконавшись, що власність була офіційно оголошена і юридично власників до грецької державної служби та доходів; узгодження цін на розтяг, і найманням адвоката або symvolaiographos підготувати і оформити договір купівлі-продажу і акт передачі та осадження.

Важливо відзначити, що міністерство не може купити землю, яка юридично не оголошена. Таким чином, коли договір складений, необхідно переконатися, що кожен власник має законне право і податкові декларації. Хоча більшість людей тепер робити, тому що всі ділянки ГІС пов'язані і кодуються, ви можете зіткнутися власники, які ще не заявили про землю.

Для того, щоб придбати землю, покупець має потребу в сертифікованих топографічну карту сайту з поля кордону і райони або ділянки / ділянки (ktemata) відзначений, а потім Idioktesion Ktematologikos Pinakas, із зазначенням власників та розміри ділянок; він може також включає ціни на землю. Ця карта повинна бути звернена на договір купівлі-продажу повинен бути затверджений, підписаний і поданий. Такі карти приймаються зареєстрованих цивільних інженерів (політиків mechanikos); локальний symvolaiographos може рекомендувати один.

Agorapolesia Agrotikon Akineton є формальним договором купівлі-продажу, написані symvolaiographos, підписаний усіма власниками землі, міністерства і директор ASCSA, а потім подав у земельному кадастрі.

Керівник проекту несе відповідальність за платежі, пов'язані з зйомка ділянок набувається (або експропрійовано), а також витрати на адвоката і symvolaiographos.

Земля також може варіюватися в ціні, а різко, чи то купили прямо або експропрійовані, і важливо, щоб директори подачі заяви на дозвіл на розкопки бути в змозі продемонструвати, хто володіє землею, на якій вони сподіваються розкопати і що, якщо він знаходиться в приватному володінні у них є коштів у руку для придбання.

Процес експропріації (anagkastiki apallotriosi) землі дещо відрізняється і в цьому випадку судом встановлено об'єктивну цінність (antikeimeniki Ексія) будуть платити за землю, яка може бути досить високою в деяких областях, наприклад, в прибережних зонах. Експропріація вимагає в судовому порядку і може тривати від 2 до 5 років. Процедура проводиться по грецькому державі - але заплатили за рахунок видобутку директор по ASCSA - і являє собою ідеальне рішення, якщо власники землі не хочемо, щоб продати майно або не згодні з ціною продажу. Суд приймає рішення про ціну землі, яка автоматично приходить у власність грецької держави, коли ціна рішенням суду поміщиків був оплачений.

C. Процедура отримання дозволу від школи
Американська школа класичних досліджень має право на грецький закон 1932 року трьом розкопки кожен рік. Один з них традиційно власні розкопки школи в Коринті, а два інших були призначені на школу в співпраці з установами для різних сайтів. Дозвіл на розкопки в афінській Агори був наданий в 1929 році спеціальним актом парламенту. Новий археологічний закон, # 3028/2002 "Про захист старожитностей і в цілому грецької спадщини», що дозволяє трьох американських проектів (розкопки, обстеження) кожен рік (Agora виключається), а також три спільних греко-американських проектів (synergasia).

Всі пропозиції про розкопки та вишукувальні роботи в Греції, в тому числі synergasia, повинні обговорюватися спочатку з директором школи і головою Комітету розкопки і обстеження. Всі такі пропозиції, то повинні бути спрямовані Голові Земляні роботи та обстеження комітет Правління школи для розгляду цілий комітет. Заявка повинна бути представлена ​​у вигляді одного PDF-файлу, включаючи пропозиції, ілюстрації та підтвердних документів. Після схвалення цього комітету, школа буде застосувати й до грецьких міністерством культури і туризму від імені заявника (заявників) та пов'язані з ними співпрацюють установи (и). Земляні роботи та обстеження комітет традиційно зустрічає в Археологічного інституту Америки зустрічей в січні і розглядає пропозиції по роботі початися приблизно 18 місяців з того часу.

Відповідно, коли дозвіл стануть доступні і оголосили, хто зацікавлений у розкопок і обстежень в Греції повинен представити Голові розкопки і обстеження комітету за 18 місяців до таких робіт відбудеться не пізніше 15 листопада, пропозиція, яка буде оцінюються за наступними критеріями та інформації:

. Анотація Підводячи підсумки план досліджень і інтелектуальних цілей проекту.

б. Повний текст заяви дослідження планується інтелектуальної цілей проекту, включаючи відповідні бібліографія (не більше 7 сторінок через один інтервал).

Коли дозвіл шукається для продовження роботи на вже існуючих проектів, результатів інтелектуальної проекту на сьогоднішній день і як ці результати були поширені повинні бути повідомлені.
с. Заява про метод і методів, які будуть використовуватися.
м. Імена та спеціальностей персоналу, які повинні брати участь у роботі.
тобто Повне резюме директор (а) і 2-сторінці CV кожної із старших співробітників (Append в кінці додатка пакета)
ф. Точні дати роботи на місцях, яка не повинна бути більше 4-6 тижнів, а загальна тривалість програми.

Польові роботи повинні бути планується почати не раніше, ніж 1 квітня кожного року. Якщо є особлива причина, чому проект повинен мати місце раніше, це має бути пояснено в письмовій формі, в спеціальний запит повинен бути представлений не пізніше 1 жовтня. Ці правила викладені в директиві міністерства від 2002 року, який діє до подальшого повідомлення.
р. Бюджет для роботи і доказів того, що за наявності фінансових засобів і / або були застосовані для.

Бюджет повинен брати до уваги статтю 44 Закону грецької 5351/32 якої говорить: "За весь період розкопок і досліджень до остаточного видання, розкопки археологічного товариства або археологічна школа зобов'язана платити, відповідно до інструкцій відповідні служби міністерства, збереження непокритих залишків, підтримка стіни, заповнення ями або дренажні води. Невиконання вище (зобов'язань) можна розглядати, після розгляду в Центральний археологічний рада, як припинення розкопок. Якщо жоден музей або інших наявних відповідних громадських будівель існує поряд з місцем розкопок, екскаватор (і землемір) має зобов'язання по оплаті тимчасового безпечного зберігання відкриттів ». Екскаватори Очікується також, що забезпечить постійне зберігання їх знахідки після завершення розкопок. Навіть у тих випадках, коли в місцевому музеї є, директор повинен гарантувати, що місця для належного зберігання та, в разі невдачі, наявність засобів для забезпечення такого зберігання.
Необхідних підтверджуючих документів:
. Короткий письмову заяву про підтримку проекту з боку Proistamenos відповідних Ephoreia. Це вимагає особистого і безпосереднього спілкування особисто з Proistamenos.
б. Контакти, які були зроблені з місцевою владою про роботу, і яка підтримка майбутнього від них.
вул. Точне місце розташування та площу буде розкопана / опитаних. Це повинно бути описані вербально й чітко вказали на докладній карті масштабу 1:5000.
м. Якщо дозвіл на розкопки шукав, піклувальників школи вимагають заяву про правовий розпорядження землею і, як це було визначено. Якщо земля, на якій ви хочете, щоб викопати знаходиться в приватній власності, ви повинні надати план придбання землі і перенесення на грецький уряд (придбання або відчуження або обидва), який був узгоджений з Proistamenos відповідних Ephoreia і вказати, який прогрес був досягнутий в переговорах з землевласниками. Ціни на нерухомість може мінятися досить значно, чи то купили прямо або експропрійовані, і вкрай важливо, щоб директори подачі заяви на дозвіл на розкопки показують також, що у них є кошти (або принаймні більшість) в руці на придбання до дозволу запиту може бути наданих ASCSA.
е. Якщо проект буде наймати працівників, роз'яснення рішення як IKA будуть платити за них. ASCSA не надавати цю послугу для дочірніх проектів.
ф. Свідоцтво підтримку з боку співпрацюють установа (установи), в якому директор проекту (и) є членом, наприклад, лист від відповідних Дін або проректором.
м. Докази того, що зобов'язання перед публікацією проектів на місцях були виконані.
годин. Заява з викладенням публікації планів проекту, включаючи плани по регулярному попередніх та остаточних звітів.

Цей план повинен бути оновлений у відповідності з гарантією змін у планах проекту і повинна містити також заяву про методи, які будуть використані у проекті для тривалого зберігання і збереження електронних даних, яка виникає.
Synergasias
Якщо synergasia Передбачається, ім'я (імена) грецького со-директор (и) і чіткий план поділу праці і обов'язків між грецькими та американськими командами, в тому числі твердження, що кожна сторона буде забезпечувати половину необхідні кошти і персонал для кожного сезону. У synergasia проектів, і відповідно до директиви Міністерства червні 2002 року дві команди повинні підписати "протокол про співпрацю" перед початком свого проекту (директива Міністерства червня 2003 року). У цьому протоколі дві команди повинні описувати інтелектуальні мети synergasia, тривалість і бюджет. Synergasia проекту розділилися порівну між двома сторонами, і грецька сторона є директором проекту.

Продовжуючи розкопки
Якщо запит для продовження розкопок на місці, де ви розкопали раніше, чітка вказівка ​​як у письмовій, так і на державний план ділянки, де збереження / засипка є повним і те, що, в усякому разі, як і раніше не завершені.

Звітність
В кінці кожного сезону всі проекти повинні представити в школі, через помічника з адміністративних питань, звіт про діяльність (документ Word) супроводжується фотографіями і / або карти. Цей документ буде переведена на грецьку мову і направлені в Міністерство культури і туризму, відповідної ephoreias і управлінь, а Archaiologikon Deltion. Англійська доповіді, з його корпусу, будуть відправлені в іноземні школи для включення в звіти Археологічні та археології в Греції Online / Chronique де fouilles En Ligne. Таким чином, члени просять відправити звіт і фотографії в електронному вигляді; якщо, однак, численні зображення включені, то будь ласка, відправте 8 CD / DVD з доповіддю та зображень в школі.

D. Процедури отримання дозволу від грецького археологічної служби по школі
Для тих, надані одним з п'яти школи польові дозволу запитів та інших, хто прагне дозволів на проведення досліджень та інших досліджень, застосовуються такі правила. Якщо у вас є питання з приводу цієї процедури, будь ласка, зв'яжіться з адміністративним помічником.

Школа зобов'язана представляти всі додатки для земляних робіт і вишукувальних робіт, в тому числі synergasia, відповідні Ephoreias, Міністерство закордонних шкіл та інших відповідних департаментів у Міністерстві культури і туризму. Міністерство закордонних шкіл, то прагне реакції відповідних Ephoreias та інших відомств для цих додатків. Школа, тому настійно закликає керівників всіх земляних робіт і обстеження проектів дістати схвалення відповідних Ephoreias перед відправленням їх пропозиції. Ephoreias просять уявити їхню реакцію на 30 грудня року, що передує тому, в роботі якого відбудеться. Школа, таким чином, повинні представити свої запити до служби в листопаді і, відповідно, просить керівників усіх земляних робіт і обстеження проекти представлять свої програми роботи в школі 15 жовтня в цьому році до початку проекту.

Для того, щоб представити ці дозволи запитів, школа потребує такої інформації:

. Звіт про роботу попереднього сезону, супроводжується фотографіями і / або карти.
б. Коротким (не більше двох сторінок) виклад того, що робота призначена для майбутнього сезону, в тому числі топографічний план області, яка буде розкопаний / опитаних (масштаб 1:5000), дати сезону, різні види робіт, які повинні мати місце, а також імена та спеціальностями, як багато співробітників, як відомо, в тому числі резюме всіх наукових кадрів.
с. Якщо наукові дослідження призначені, саме те, що ці дослідження тягне за собою і хто буде їх виконувати.
Для synergasias, запит повинен бути представлений в Міністерство культури і туризму обох сторін.

ПРИМІТКА: Незважаючи на те, Школа представляє свої запити до Міністерства культури і туризму в листопаді, як правило, не отримують відповіді від міністерства до кінця квітня. У деяких випадках, відповіді негативні. Проект директорів, які повинні витрачати грошові кошти, до цього часу не були попереджені, що вони, можливо, доведеться скасувати свої плани, якщо міністерство не дає дозволу. У цьому випадку, вони порадили вжити інших заходів, щоб не платити штрафи, якщо повітря квитки купуються раніше, ніж в кінці квітня.

Е. Вимоги до звітності для дозволу власників
Заявки на отримання дозволів слід зазначити, що вони будуть зобов'язані представляти щорічні доповіді про свою роботу для публікації в Archaeologikon Deltion. Вони повинні бути по-грецьки і школа може мати це зробив для вас переклад служба, яка стягує плату. Переклад плата становить $ 75 за доповідей до однієї сторінки в довжину і 150 $ для звітів довше однієї сторінки (одинарний інтервал, 12-точка типу у всіх випадках). Якщо ви припускаєте, що вимагають перекладу вашої доповіді і бажають платити внесок в той же час, як ваші зборів проекту, ви можете це зробити. Ті режисери, які забезпечують грецького перекладу їх звіт не буде зобов'язаний цю плату (тобто, ви можете перевести її самостійно або знайти свій власний перекладач, якщо ви віддаєте перевагу).Обновлен 07 фев 2013. Создан 23 ноя 2012 
счетчик посещений Украинский строительный портал www.promobud.ua