Земляні роботи,землерийні роботи,ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ. Разнороби-Копаємо ручні роботи, мінімальні витрати!

очисні споруди, земляні роботи розцінки, ручні земляні роботи, земляні роботи ціна, земляні роботи прайс, вартість земляних робіт,Земляные работы вручную цена,цены указанные здесь. Земляні роботи починається для "Храм Світла" в Чилі
28 листопада 2010
САНТЬЯГО, Чилі - Розкопки ведуться роботи для нового Будинку Поклоніння Багаї для Північно-Американського континенту, в столиці Чилі Сантьяго.

Земляні роботи приходить до тями після тривалих пошуків сайті і безпрецедентні технічні проблеми, які включають винахід абсолютно нового матеріалу для зовнішніх будівлі. Сайт в даний час встановлений у місці, на пагорбах Peñalolén, "Комуна" в столичному Сантьяго, біля підніжжя Анд.

"Ми раді повідомити Вам, що земляні роботи в даний час почалося в Чилі на землі, де останній будинок континентального культу повинен стояти", Всесвітній Дом Справедливості написав 26 листопада, висловивши сподівання, що багаї по всьому світ буде "задоволенням дізнався про віха досягли. .. "

"Багато перешкоди були подолані, щоб прийти до цього," Будинок юстиції відзначили.

Красиве місце на сайті Дом Поклоніння Багаї в Чилі, в горах Peñalolén, "Комуна" в столичному Сантьяго, біля підніжжя ... »Збільшити (19 зображень)
Siamak Харірі - канадської архітектурної фірми Харірі Понтаріні архітекторів, які проектували Будинку Поклоніння - в захваті. "Це дійсно дуже корисний момент", говорить він. "Ми виявили, позачергове сайт, видимий з усіх куточків Сантьяго. Навіть якщо ви приїхали в аеропорт з інших місць у світі, ви побачите його на відстані."

Вдома Поклоніння, з навколишнім його води сади видів рослин, які ростуть в регіоні, будуть охоплювати близько 10 га 50 соток сайту. Розкопки в даний час здійснюється в галузі вимірювань 62 метрів в діаметрі, для підготовки фундаменту будівлі і території навколо нього. Діаметр Будинку Поклоніння сама складає близько 30 метрів.

Бахаї Будинку Поклоніння

Бахаї Будинку Поклоніння відмітні будівлі, відкриті для всіх, де відвідувачі можуть просто молитися і медитувати в спокійній атмосфері, або - в певний час - слухати священні писання релігій світу, читаний і співали. Цілісної концепції кожного Будинку Поклоніння в тому, що вони, свого часу, дають духовним центром, навколо якого установ та закладів соціальної, гуманітарної та освітньої послуги буде створена для навколишнього населення.

Після завершення будівництва будівлі в Сантьяго буде восьмою в серії багаї Будинку Поклоніння, і остаточним буде споруджений, щоб служити всьому континенту. Семеро людей знаходяться в Австралії, Німеччині, Індії, Панамі, Уганді, Сполучених Штатів і Західного Самоа.

"Яскравий і оригінальний"

Проект будівництва Будинку Поклоніння Багаї в Чилі було оголошено в 2001 році. Виклик для подання проектів був зроблений у наступному році Національних Духовних Зборів Багаї Чилі, викликаючи 185 заявок з більш ніж 80 країн світу.

Дизайн короткий закликав куполом з дев'ятьма входами яка, символічно, буде вітати народ з усіх боків землі для похвали і прославляння Бога.

Від список з чотирьох елементів, Харірі Понтаріні архітекторів було дано добро на розробку своєї схеми, описувані Всесвітнього Дому Справедливості у своєму недавньому повідомленні як «яскравий і оригінальний дизайн."

Будівля складається з розташування дев'яти напівпрозорих "крила", зростання прямо із землі, і створюється враження плаває на великій відбиває лілії басейн. Крила дозволить сонячному світлу проникати в протягом дня, а вночі Будинок Поклоніння буде випромінювати тепле світло від його внутрішнього освітлення.

Інноваційний дизайн вимагає, щоб абсолютно нову форму литого скла бути винайдені для зовнішніх будівлі. "Це був пошуковий шлях, який взяв близько 18 місяців", говорить г-н Харірі, чия команда, необхідних для розробки технологій, які забезпечили б виживання будівлі в екологічних умов в місці, високо активній сейсмічній зоні.

"Ми зробили тестування. Була виділена, що пройшли атестацію і рецензованих", каже архітектор. "Усі дозволи підписані. Таким чином, зараз саме час для процесу будівництва початися".

Нагородами дизайн

Так як він був вперше представлений, дизайн для Дому Поклоніння отримала високу оцінку в більш ніж 40 міжнародних журналах, і отримав численні нагороди. канадського архітектора ознаками будівлею як одна з 2004 Нагороди досконалості. Суддя описав його як представляють "рідкісні збіжності сил, які здаються призначеними для створення пам'ятника настільки унікальним, щоб стати глобальним пам'ятка ..."

Зовсім недавно, в серпні, глобальне панелі майже 100 суддів назвали Будинку Поклоніння спільних переможцем в World Architecture News "Цивільне будівництво - побудований" нагороду категорії.

"Це був гарний збіг, щоб виграти цю нагороду саме в цей час, як і земляних робіт був початися", говорить г-н Харірі.

 З усіх питань телефонуйте тел. (096) 99-18-144 ; (095) 44-31-138 ;Обновлен 07 фев 2013. Создан 23 ноя 2012 
счетчик посещений Украинский строительный портал www.promobud.ua