Автономна каналізація.

Земляні роботи (ручні, екскаватором, бульдозером) прайс-лист, вартість, розцінки, ціни, ціна.Земляные работы вручную цена,цены указанные здесь.

 

 З усіх питань телефонуйте тел. (096) 99-18-144 ; (095) 44-31-138 ;

Автономна каналізація заміського будинку
Ще до недавнього часу каналізація заміського будинку, в розумінні більшості людей, асоціювалася з відстійної ямою, чий вміст періодично викачують з допомогою асенізаторської машини. Однак час не стоїть на місці, технології змінюються, і сьогоднішні каналізаційні системи перетворилися на продуманий складний механізм з використанням автономних очисних споруд.
Каналізація будинку і, в особливості, заміська каналізація будується за принципом одного з двох існуючих варіантів. Перший з них має місце лише в тому випадку, якщо заміський будинок, в якому проводиться каналізація, знаходиться, безпосередньо, неподалік від центральних каналізаційних мереж найближчого міста (селища). Організація заміської каналізації узгоджується з місцевою владою, після чого необхідне обладнання приєднують до загальної мережі. Якщо ж поблизу будинку централізованих систем не є, то в цьому випадку організовується локальна каналізація, тобто каналізація в рамках даного присадибної ділянки.
Професійно побудовані каналізаційні системи є одним з найбільш важливих умов комфортного перебування в заміському будинку і являють собою комплекс інженерних систем і очисних споруд (септики, аераційні станції, жіроотделітелі), за допомогою яких здійснюється повноцінна очистка стічних вод або відбувається їх скидання в ємності локальних очисних споруд . І якщо, живучи в місті, навряд чи хто замислюється про те, куди дівається вода після миття посуду або прийняття душу, то для власників приватних будинків локальна каналізація їх володінь є питанням, незмінно викликає жвавий інтерес.
Каналізація будинку складається з двох складових частин: внутрішньої і зовнішньої. Будова внутрішньої каналізації передбачає наявність приймачів стічних вод і труб. Ця каналізація забезпечує
відведення стічних вод з приміщень в зовнішню систему. Якщо внутрішня каналізація дачі неправильно спроектована і змонтована, то господарям будинку доведеться «насолоджуватися» такими побічними явищами цієї роботи, як регулярні засори, «зриви» гідрозатворів, тягнуть виникнення неприємних запахів в приміщенні, скрутні сливи з душових піддонів і т.д.
Зовнішня каналізація приватного будинку відповідає за відведення надійшли стоків в септик або інше очисна споруда, а потім в місця скидання.
Заміська каналізація - це складний комплекс, і його пристрій потрібно довіряти тільки досвідченим професіоналам. Наша компанія, яка є виробником станцій глибокої біологічної очистки стічних вод і ось уже 10 років займає одну з позицій на російському ринку очисних споруд, пропонує свої послуги з консультування, проектування, монтажу та сервісного обслуговування каналізаційних систем для заміського будинку.
Наша команда складається з досвідчених фахівців, які в лічені терміни проведуть проектування та будівництво каналізації. Каналізація будинку являє собою комплекс заходів, з яких значна частка належить заходам саме підготовчого характеру. Проектування такої системи, як каналізація приватного будинку, включає в себе проведення розрахунків, що враховують тип необхідних труб, ступінь ухилів трубопроводів, обсяг стічних вод і багато інших чинників. Після того, як проект складений і затверджений, проводиться монтаж каналізації. Ми здійснюємо якісний і швидкий монтаж каналізації, що включає монтування труб і підключення їх до сантехніки, а потім пуско-наладку всієї системи.
Будівництво системи каналізації, так само як і її проектування є відповідальною операцією, яку можна довіряти лише спеціалістам, які зарекомендували себе, як професіонали з солідним досвідом роботи. Адже погано прокладена автономна каналізація буде причиною неприємних запахів з септика і нескінченних засмічень. Як результат - неминучий ремонт системи каналізації, включаючи очисні споруди. І повірте, такий ремонт відноситься до розряду дорогих заходів. Тому каналізація заміського будинку повинна прокладатися надійними підрядчиками, що беруть на себе відповідальність за будівництво такої складної системи, як автономна каналізація приватного будинку.
Автономна каналізація передбачає кілька варіантів очищення стічних вод. Одним з найбільш ефективних є установка аераційної станції Юнілос, що діє за принципом найсучасніших технологій і забезпечує глибоку біологічну очистку побутових стоків.
Якщо порівнювати Юнілос та інші локальні очисні споруди та заміські системи каналізації, то каналізація дачі цього типу має масу переваг перед своїми конкурентами:
- Високий ступінь очищення, завдяки якій, очищена вода на виході станції може скидатися на рельєф або використовуватися для поливу;
- Екологічна безпека;
- Надійність;
- Довговічність;
- Універсальність щодо встановлення цієї системи в різних геологічних умовах;
- Простий і швидкий монтаж і технічне обслуговування.
- Помірна вартість.
Функціонування очисної споруди полягає в глибокому очищенню стічних вод, що проходить у декілька етапів. Спочатку стічні води потрапляють в септик, де відстоюються протягом доби. Потім починається процес їх поступового переходу в другій-третій відсіки. Там стічні води піддаються біологічній переробці, за яку відповідають мікроорганізми. Далі очищена вода самопливом відводиться за межі станції і проходить додаткову грунтову доочищення. Можна бути абсолютно впевненим у тому, що очищені стоки не представляють небезпеки. Наша компанія готова виконати монтаж каналізації будь-якого типу в зручний для вас час.
Каналізаційні системи від нашої компанії досить компакти і прості в монтажі. Герметичний корпус цієї очисної станції, в якості матеріалу для якого використовується спінений поліпропілен, має високу міцність, що дозволяє не витрачати додаткових коштів на додаткове бетонування котловану. Ще однією перевагою корпусу є його несхильність впливу корозії. Наявність невеликого технологічного люка, необхідного для технічного обслуговування станції та контролю за її функціонуванням, не буде причиною неестетичного зовнішнього вигляду газону і чудово впишеться в ландшафтний ансамбль Вашої ділянки. Компанія СБМ-Балтика, що здійснює будівництво очисних споруд таких як каналізація заміського будинку, пропонує вам великий модельний ряд очисних станцій, який дає можливість вибрати модифікацію, що оптимально підходить до режиму її експлуатації. Завдяки очисної станції каналізація приватного будинку буде відповідати всім вимогам сучасних каналізаційних систем і відповідати СНиП.
Заміська каналізація від «PINS» - це проведення повного циклу робіт, починаючи з проектного рішення і закінчуючи здачею об'єкта під ключ. Локальна каналізація об'єктів різного призначення, будь то каналізація дачі або виробничого підприємства, - наші фахівці впораються із замовленням будь-якої складності і в термін, передбачений обома сторонами.Обновлен 22 фев 2014. Создан 21 ноя 2012счетчик посещений Украинский строительный портал www.promobud.ua