Видалення складних, небезпечних, аварійних дерев.

видалення дерев, валка дерев, спіл дерев, спиляти дерево, вирубка дерев, обрізка дерев, обрізка яблуні, видалити дерево, зрубати дерево,Ціни на видалення дерев

 

Способ удаления Стоимость
< 50 см. 50 см. 60 см. 70 см. > 80 см.
Целиком, с использованием естественного наклона 150 грн. 180 грн. 200 грн. 240 грн. от 300 грн.
Целиком, с оттяжкой 250 грн. 280 грн. 300 грн. 340 грн. 400 грн.
Частями с оттяжкой 600 грн. 680 грн. 800 грн. 900 грн. от 1000 грн.
С завешиванием частей от 1200грн. 1300 грн. 1400грн. 1600 грн. от 2000 грн.

 

Мы работаем по Киеву и области!

Мы открытые для сотрудничества!

телефоны наши 068-68-48-964; 066-72-91-850

-----------------------------------------

Вам нужна очистка участка от деревьев, кустарника, поросли? Тогда звоните! 

 

Задавайте любые интересующие вопросы:

 

 

 

Адрес офиса: г.Борисполь, ул.Дзержинского 5А

 

 

Ціни на обпилювання дерев

 

Опиловка дерева Стоимость
Одноствольное дерево 150 - 300 грн.
Многоствольные деревья, с раскидистой кроной, дубы 300 - 600 грн.

 

 

Ціни на обробку місце спила лак-бальзамом

 

Стоимость
60-70 грн.

 

 

Ціни на обробку від шкідників (обприскування) дерев

 

Обработка дерева Стоимость
Обработка от короеда (инсектицид Клипер) по всей высоте ствола альпинистом. 170 грн.
Обработка ствола от короеда (инсектицид Клипер) с земли. 
Бензоопрыскивателем на высоту до 15 метров.
1500 грн. за 20 литров раствора.

 

 

Ціни на видалення пнів

 

Способ удаления пня Стоимость
Дробление пней 5 грн. за каждый см. диаметра
Корчевание пней 8 грн.за каждый см. диаметра

 

 

Ціни на розпилювання на дрова

 

Стоимость
< 50 см. 50 см. 60 см. 70 см. > 80 см.
50 грн. 60 грн. 70 грн. 80 грн. от 90 грн.

 

 

Ціни на вантаження і вивіз порубкових залишків

 

Объем контейнера Стоимость
Сбор, перемещение и погрузка вручную порубочных остатков. Вывоз порубочных остатков
8 м3 950 грн. 1200 грн.
27 м3 2000 грн. 2000 грн.

 

 

Ціни на прибирання території

 

Стоимость
400-1000 грн.

 

 

Ціни на допомогу в отриманні порубкового квитка

 

Стоимость
По договоренности

 

 


Видалення складних, небезпечних, аварійних дерев

Видалити дерево? - Це ж дуже просто, здається на перший погляд. Дійсно, якщо дерево стоїть в лісі, то видалити (зрубати) дерево - завдання, знайома з дитинства більшості читачів цього сайту.
Але дерева ростуть і в містах, і в котеджних селищах - ми любимо, коли нас оточує зелене листя. В оточенні будинків зазвичай мається дуже обмежений простір, куди можна повалити дерево. Більш того, часто цей простір обмежується невеликим шматочком землі безпосередньо під корінням дерев. В особливо складних випадках крона може нависати над дахом будівлі, або над проводами лінії електропередач. Як же бути в такому випадку? Як видалити дерево і не пошкодити кришуючи фасад будівлі!

Оптимальне рішення - знайти людину, яка могла б залізти на дерево, і видалити дерево по частинах, спускаючи на мотузці гілки і частини стовбура вниз. Цей фахівець повинен вміти:
• лазити по дереву, як кішка
• управлятися з мотузками, вузлами і системою блоків
• управлятися з бензопилою, будучи підвішеним на мотузці на висоті кількох десятків метрів над землею.

Де ж знайти такого майстра з видалення дерев?
Існує цілий ряд ризиків, супутніх процесу видалення дерева, а тим більше видалення складного дерева • ризик отримати травму при падінні людини з дерева
• ризик пошкодити падаючими або спускаються частинами дерева знаходяться поблизу будови, проводи й конструкції
• ризик упустити який-небудь інструмент - бензопилу або сокиру, наприклад.
Не кожен сусід по дачі зважиться на таке. На щастя, є майстри, які виконують подібну роботу з видалення дерев оперативно, якісно, і при стовідсоткової гарантії безпеки оточуючих людей, конструкцій, і своєю особистою.

Ці люди - промислові альпіністи, які спеціалізуються на видалення дерев. Це фахівці найвищої кваліфікації серед промислових альпіністів. У компанії "Альпгарант" трудяться такі майстри з десятирічним досвідом роботи з видалення найскладніших дерев, на промзонах, на міській території, в престижних котеджних селищах, на території храмів.

В залежності від розміру та складності підлягає видаленню дерева, наявності поблизу дерева будов або проводів, вільного помсти і т.п., дерево можна видалити трьома основними способами:
• Валка цілком
• Валка по частинах
• Валка з завісою частин

Також часто зустрічається необхідність обрізки сухих гілок з наступною обробкою місць спила садовим варом (за домовленістю) а також видалення пнів.

Валка цілком
Видалення складного дерева методом валки цілком - це найшвидший і найдешевший спосіб видалення дерев. Альпініст залазить на аварійне дерево, прив'язує до вершини мотузку, злазить. Внизу дерева, з боку передбачуваного напряму падіння робиться напрямний підпил, мотузка натягується і робиться основний підпил. Таким чином, дерево роняє на землю. Такий спосіб видалення дерева можливий при наявності достатньої кількості вільного місця на землі по довжині видаляється дерева, а також по ширині крони з запасом 2-3 метра в кожну сторону. При такому способі необхідно в середньому від 20 до 40 хвилин на видалення кожного дерева.

Валка по частинах
Видалення дерева методом валки по частинах - найбільш часто зустрічається спосіб видалення дерева. Альпініст залазить на вершину дерева, попутно обрізаючи гілки. Потім закріплюється нагорі, прив'язує до верхньої частини крони мотузку, його напарник, що знаходиться на землі, відтягує її в сторону передбачуваного падіння, альпініст спилює цю частину і вона падає на землю. Таким же чином з відтяжкою мотузкою також видаляються великі гілки дерева а також решту частини стовбура частинами по 2-4 метри в залежності від вільного місця на землі. На видалення середнього дерева діаметром близько 40-60 см йде від 2-х до 4-х годин часу. Такий спосіб видалення дерев можливий за наявності вільного майданчика внизу дерева розміром як мінімум 3х4 ... 4х5 метрів хоча б в одному напрямку. Таким способом можливо також видалення похилих дерев, причому навіть у тому випадку, якщо вільний майданчик знаходиться в стороні, протилежній стороні нахилу дерева.Валка з завісою
Видалення дерева методом валки з завесокй - це самий складний, трудомісткий і дорогий спосіб видалення аварійних дерев. Альпініст так само, як у випадку валки по частинах, залазить на дерево, обрізаючи гілки і при необхідності спускаючи їх на мотузці. Далі він закріплюється нагорі, закріплює на підметі видаленню дереві "базу" (мотузка з карабіном закріплюються на дереві для подальшого підвішування частин стовбура і гілок за цей карабін), його напарник закріплює другу "базу" внизу підлягає видаленню дерева. Далі перший альпініст спилює над собою частину стовбура, ця частина падає вниз і зависає на мотузці, пропущеної через базу. Далі напарник внизу через другу базу починає опускати спиляну частина вниз. Ця процедура повторюється кілька разів з кроною, великими гілками і частинами стовбура до полнго видалення дерева. Спосіб застосовується для видалення дерев у місцях щільної забудови, з великою ймовірністю пошкодити фасади навколишніх дерево будівель при некоректному видаленні дерева.

Кронування, обрізка сухих гілок
При замовленні на видалення сучків і гілок дерева, тобто кронування, альпініст залазить на дерево і обрізає сухі гілки і сучки ручний або бензопилою. В залежності від розмірів дерева, ця операція може зайняти від півгодини до декількох годин.

Видалення пнів
За окремою домовленістю проводиться видалення пнів одним із двох способів:
• Спилювання пня бензопилою приблизно на 5 см. нижче рівня грунту. Робляться два конусних спила. Перший - зовні пня вниз, другий конусний спіл зсередини пня вниз назовні. В результаті пень поглиблюється на 5-10 см. нижче рівня грунту.
• Корчування пня. Виконується лебідкою і бензопилою, необхідна наявність надійного кріплення недалеко від пня (більш товсте дерево або пень, металеві або залізобетонні конструкції і т.п.). Це складна дорога робота, ціна і можливість виконання обмовляється окремо.Обновлен 07 фев 2017. Создан 21 ноя 2012счетчик посещений Украинский строительный портал www.promobud.ua